White Form
OUR FACILITIES

A.O.S.B. - Çiğli'de yer alan Panjur ve Kepenk üretim fabrikamız toplam 10.000 m2'dir. 8.500 m2'si kapalı alan olan fabrikamızda 1.500 m2'lik alana kurulu elektrostatik toz ve transfer boyama tesisi de yer almaktadır.

White Form markamız ile İzmir A.O.S.B.’deki fabrikamızda panjur ve kepenk ürünlerinin tamamını kendi tesislerimizde üretmekteyiz. Poliüretan dolgulu lamel çeşitlerinin yanında, alüminyum kutular ve tüm panjur aksesuarları'da fabrikamızda üretilmektedir. Panjur sektörün en önemli ve en fazla ihtiyaç duyulan ürünü olan tüp motor alanında da uluslararası yaptığımız anlaşmalar neticesinde White Step markamızla ürettirip satmaya başladık.

Fabrikamızda yer alan abkant makinamız sayesinde alüminyum kutuda yapılmaktadır.

White Form Panjur & Kepenk sistemlerinde imalatçı ve montajcıların tüm talepleri karşılanmaktadır. Müşterilerimiz White Form markası ile panjur lameli ihtiyacına, White Step markasıyla da tüp motor ihtiyacına aynı bünyede ulaşabilmektedir.

Fabrikamız bünyesinde 39 mm, 55 mm, 77 mm ve 95 mm’lik panjur lamelleri standart olarak üretilmektedir. Projelerinize özel istenilen uzunlukta üretim yapılabilir.

Fabrikamız çatısı altında yaklaşık olarak 3.500 m2'lik üretim ve stok alanımız bulunmaktadır.

Özetle fabrikamızda;
* Lamel Üretim Hattı
* Lamel Poliüretan Dolum Hattı
* Lamel Stok Alanı
* Lamel Toz ve Transfer Boyama Hattı
* Montaja Hazır Panjur Üretim Hattı
* Alüminyum Kutu Yapma Hattı ve
* Paketleme ve Sevkiyat Hattı

yer almakatadır.

Mobile
Yukarı