White Form
HAKKIMIZDA

White Form bir Akseki Yapı markasıdır. Çalışma hayatına 1984 yılında yapı sektöründe başlayan Akseki Yapı, kurumsal kuruluşunu tamamladığı 1999 yılından bu yana da ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

White Form; çalışan sayısıyla ve araç filosuyla Türkiye'deki lamel üretiminin öncülerindendir. White Form, Akseki Yapı garantörlüğünde Türkiye'de binlerce müşteriyle buluşurken, uluslararası piyasada da birçok ülkeye sağladığı ihracat ağı ile çok kısa bir sürede sektörünün liderleri arasına girmiştir.

White Form, Çiğli A.O.S.B.'de yer alan fabrikasında poliüretan dolgulu aluminyum profil lamel üretimi yapmaktadır. Aynı zamanda poliüretan dolgulu çelik profil lamel üretimi ve alüminyum panjur kutu üretimide aynı fabrikada yapılmaktadır.

White Form, bu yapısal büyüklüğü sayesinde Türkiye’nin panjur ve kepenk alanındaki en büyük tedarikçilerinden biri olması yanında; Akseki Yapı'nın gene kendi tubular motor markası olan White Step’in de oluşturmasıyla birlikte tubular motor alanında da önemli bir tedarikçi durumuna gelmiştir.

Mobile
Yukarı